clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Березня 2011 830

Помічник вихователя Миньковецького ДНЗ розпустила по селі плітки, що моя дитина повиносила з садочка багато іграшок 16.03. Я, мати, привівши доньку до садочка, хотіла отримати відповідь в помічника вихователя, навіщо вона розпускає такі плітки? У відповідь вона мені нагрубила і виштовхнула за двері, при цьому відірвала гудзики на пальто і обізвала мене нецензурними словами. Вона відчуває підтримку сільського голови, тому почувається так вільно. Людина, яка не справляється зі своїми емоціями, не має права працювати з дітьми. Керівник і вихователь в одній особі на кількість 24 дитини. Невже у нас в країні проблема з кадрами? Хоча в селі є люди з відповідною освітою. Але вони не до вподоби помічнику вихователя, з якою радиться сільський голова.

Коментар
“Конфлікт дійсно мав місце. Проте хто кому нагрубив, сказати важко, бо свідків інциденту, окрім дітей, не було. Є лише слово однієї жінки проти іншої, – каже Миньковецький сільський голова Наталя Олійник. – У цих жінок давно неприязні стосунки між собою, але вирішувати їх на робочому місці не варто. Помічник вихователя теж скаржилася, що отримала ляпаса від мами дитини. Справою наразі займається міліція, вони склали протокол, взяли пояснення у обох сторін конфлікту. В свою чергу, ми розбиратимемо це питання на виконкомі. Звісно, працівник садочку може отримати догану, а якщо у подальшому такі інциденти повторюватимуться, то, можливо, навіть і звільнення. А щодо іграшок, то дитина могла й взяти її додому погратися, а наступного дня повернути, і нічого такого в цьому немає, бо це ж діти”.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30