clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
3 Квітня 2011 628

Щоб пройти техогляд, треба вистояти в чергах людям з Віньковецького району. Протримають до обіду, потім під різними приводами відправляють. З обіду все повторюється, а приходить багато людей похилого віку, які за станом здоров’я і фінансів не можуть наїздитися з сіл. Кричать на людей, просто навмисне створюють ситуацію для хабарництва, таке враження, що вони не на державній роботі, а в приватній фірмі роздають милостиню. Колись такого не було. Доки терпіти це знущання?!

Коментар
«Справа в тому, що кілька місяців в області взагалі не було талонів до 2013 року. Тому ми були змушені писати людям відмову у проходженні ТО. Нині ж талони вже є, і люди масово почали до нас звертатися. Ми й самі дали оголошення про можливість пройти техогляд, – пояснює Олександр Пастух, в.о. начальника Віньковецького районного відділу ДАІ УМВС України в Хмельницькій області. – Теперішні талони – пластикові, від руки нічого ми не пишемо. Талон проходить через спеціальний апарат. Це також затягує час. До того ж, ми можемо проводити ТО, поки працює каса. Якщо ж людина стояла в черзі і не встигла пройти ТО у той самий день, ми приймаємо її першою наступного».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31