clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Жовтня 2021 Пресслужба ХОССЦ 538

Щосуботи директор КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр", головний кардіохірург області Андрій Кланца проводить плановий консультативний прийом пацієнтів у Камянець-Подільському відділенні інвазивної кардіології та інтервенційної радіології (на базі Камянець-Подільської міської лікарні, вул.Матросова). Крім консультацій, проводить обхід стаціонарних хворих, перевірку та налаштування кардіостимуляторів, малоінвазивні оперативні втручання.

Відділення входить до реперфузійної мережі, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу. Оснащене ангіографічною системою, яка дозволяє виконувати широкий спектр діагностичних та лікувальних втручань:

- черезшкірні рентген-контрольовані втручання на артеріях серця, голови, шиї та кінцівок;
- невідкладну коронарографію та стентування при гострому інфаркті міокарду;
- діагностичні втручання коронарографію, ангіографію брахіоцефальних та периферійних артерій;
- планові стентування коронарних артерій;
- планові лікувальні втручання на периферійних судинах.

Також у відділенні проводять:
- ранню реабілітацію пацієнтів з перенесеними серцево-судинними захворюваннями;
- лікування облітеруючих захворювань периферійних артерій та венозних тромбозів;
- консультації, дообстеження та направлення на лікування пацієнтів із патологією клапанів серця, порушеннями серцевого ритму, іншими кардіологічними та судинними захворюваннями.

Нагадуємо, що у м.Камянець-Подільському проводиться запис на діагностичну коронарографію та стентування коронарних артерій серця. За потреби, звертайтесь безпосередньо у відділення.

Будьте здорові!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Курси валют на 24.10.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.27
26.3
30.61
30.62

Архів новин

<<Жовтень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31