emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Січня 2022 Військова частина 3053 Нацгвардії уцкраїни 1386

Серед хмельницьких гвардійців відбулись змагання з боротьби самбо на першість частини
Днями Хмельницькі гвардійці прийняли участь у змаганнях на першість військової частини 3053 з боротьби самбо, які проходили на одному зі спортивних обєктів фізкультурно-спортивного товариства Динамо.
За першість, у якій змагалися між собою усі підрозділи військової частини 3053 Нацгвардії, загалом брали участь 21 спортсмен з числа гвардійців.
Самбісти боролися у чотирьох вагових категоріях: до 61 кг, до 71 кг, до 79кг, до 88кг та до 98кг.
Усі без виключення учасники змагань показали високий рівень майстерності в боротьбі самбо та прагнення до чесної перемоги.
Фізична сила та витривалість є вкрай важливою для військовослужбовця Національної гвардії України, бо ж спорт загартовує не лише тіло, а й дух воїна. Тому з задоволенням організовуємо та беремо участь у подібних змаганнях. Це виховує у військовій молоді витривалість, дисципліну, мужність, стійкість та силу.
У даному турнірі гвардійці з різних підрозділів частини показали гідні та досить високі результати під час сутичок, - зазначив тимчасово виконуючий обовязки начальника фізичної підготовки та спорту військової частини 3053 сержант Владислав Насідач.
За результатами турніру в командному заліку третє місце посіли спортсмени другої стрілецької роти, другими стали гвардійці першої стрілецької роти, а перемогу здобули самбісти патрульної роти військової частини 3053 НГУ.
Після поєдинків переможці та призери були нагороджені грамотами.
Військовослужбовці, які зайняли призові місця, будуть представляти військову частину на змаганнях чемпіонату Західного ОТО з боротьби самбо, що проходитимуть 25-28 січня у місті Вінниця.