clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Липня 2022 Військова частина 3053 Нацгвардії уцкраїни 403

Здоровий та доглянутий службовий собака - якісно виконане кінологом бойове завдання
Правильний догляд, належна турбота та контроль за станом чотирилапих бійців запорука успіху тандему гвардієць та його службовий собака.
Як розповідають нацгвардійці-кінологи, піклуванню про своїх чотирилапих присвячують досить багато часу та докладають максимум зусиль, аби їхні песики, вірні друзі та напарники по службі, були здоровими й доглянутими.
Здебільшого у нас в підрозділі служать пошукові собаки німецькі та бельгійські вівчарки малінуа. Це розумні, здібні, витривалі та надійні породи, які добре піддаються дресируванню й навчанню та дуже допомагають нам у виконанні службово-бойових завдань, розповідає командир кінологічного взводу однієї з військових частин Нацгвардії Дмитро. А наше завдання створити для них якнайкращі умови та догляд. Для цього необхідно знати, як саме доглядати за собаками та тримати їх у хорошій фізичній формі.
Кожен собака, як зазначає кінолог, звісно ж, потребує якісного харчування, вигулу та догляду за шерстю. Службових собак зазвичай вигулюють 2-3 рази на добу. Тривалість кожного вигулу у межах 30 хвилин.
Що стосується харчування, то одним з основних правил фахівці називають дотримання режиму годування службових собак. Правильний режим забезпечує високу перетравлюваність корму й засвоєння поживних речовин раціону та добрий стан службового собаки.
Годувати службових собак необхідно в чітко визначений час для формування умовного рефлексу, пояснює Дмитро. - Годуємо їх двічі на добу. Раціон має бути підібраний ретельно, а продукти якісними та свіжими. Це важливо. Корм, який службовий собака не зїв протягом 15 хвилин, прибирають. Після годування собаці надається відпочинок 1-2 години. І варто памятати про доступ до питної води для собаки, особливо влітку, коли надворі спека. При недостатньому питному режимі у собаки навіть може настати зневоднення, що загрожує життю тварини.
Чищення пухнастиків кінологи рекомендують проводити не менше двох разів на добу, вранці та ввечері, перед годуванням та після вигулу, а також у всіх випадках забруднення шерсті.
У зимовий період радять мити собаку один раз на два-три місяці у приміщенні, де він перебуватиме, доки не висохне. У літній період два рази на місяць або ж, за потреби, частіше.
Аби визначити, чи належно доглядають та утримують чотирилапих бійців, оцінити стан їхнього здоровя у війську регулярно проводиться виводка службових собак.
Що б не відбувалося, в яких би умовах не доводилося виконувати службово-бойові завдання, мусимо ретельно стежити за тим, як почуваються, в яких умовах утримуються, чим харчуються та який загальний стан здоровя наших помічників, запевняє кінолог. - Від якості догляду, піклування та турботи воїна про свого друга та напарника службового собаку прямим чином залежить самопочуття, а, відповідно, і якість виконання завдань. Тож намагаємося утримувати наших собак в гарних умовах, а також перевіряти усі фактори, що впливають на те, аби вони гарно почувалися, були здоровими та разом з нами в повній бойовій готовності!
Під час огляду ветеринарним фахівцем кожен песик був підданий перевірці на вгодованість, ретельно оглядалася шерсть, ротова порожнина та вушка на предмет захворювань або інфекцій. Після того здійснювався огляд місць утримання та годування й спеціального спорядження службових собак.
Як результат усі чотирилапі солдати засвідчили відмінний стан здоровя, належний зовнішній вигляд та гарне самопочуття, що свідчить про піклування і якісний, професійний догляд, і готові продовжувати ефективно виконувати покладені на них завдання.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 14.08.2022
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
37.6
37.97

Архів новин

<<Серпень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31