clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Липня 2022 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) 1252

Усі нормативно-правові акти тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій російської федерації є неправомірними.

Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі та повинні відповідати Конституції України, що чітко передбачено в статті 8. Тож будь-які документи тимчасової окупаційної влади автоматично недійсні з моменту їх ухвалення і не створюють жодних правових наслідків, а отже не підлягають виконанню. Нікчемність цих актів не підлягає оскарженню та не може бути скасована.
Будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законодавством України. При цьому забороняється:
співпраця з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора;
здійснення пропаганди держави-агресора у закладах освіти, вчинення дій, спрямованих на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти;
добровільно обіймати посади у незаконних органах держави агресора, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, або добровільно обиратись до таких органів.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоАрхів новин

<<Серпень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31