clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Липня 2022 Пресслужба ХОССЦ 1292

Серцево-судинні хірурги імплантувати в поверхневу стегнову артерію стент-систему довжиною 12 см.

У поліклініку КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" звернувся хмельничанин, 1951 р.н., зі скаргами на пекучий біль в правій нозі при незначному фізичному навантаженні, утруднення ходи, задишку, мерзлякуватість нижніх кінцівок. Більше 10 років хворіє на гіпертонічну хворобу.

Проведені нашими фахівцями лабораторні та функціональні дослідження, ехокардіографія, а головне ангіографія судин судин нижніх кінцівок виявили облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок та оклюзію (повне закриття просвіту) правої поверхневої стегнової артерії. Це досить небезпечний стан, який при неналежному лікуванні може призвести до ампутації кінцівки.

В умовах катетеризаційній лабораторії, операційною бригадою (хірург серцево-судинний Андрій КЛАНЦА, лікар-рентгенолог Сергій ШВЕЦЬ, анестезіолог Микола ШАЛАВІНСЬКИЙ, операційна м/с Христина ГРИНЧУК, анестезіологічна м/с Леся ЗДАНОВИЧ, молодша м/с Інна НІКОЛАЙЧУК) виконане ургентне малоінвазивне ендоваскулярне (черезшкірне) втручання під місцевою анестезією з доступом через стегнову артерію.

Проведена за допомогою мікропровідника механічна реканалізація ураженої ділянки та балонна ангіопластика (розширення спеціальним балоном атеросклеротичної бляшки) дозволили відновити прохідність судини та імплантувати в поверхневу стегнову артерію стент-систему довжиною 12 (!) см.

Кровотік в кінцівці успішно поновлено і пацієнт вже через 2 дні виписаний для подальшого нагляду сімейного лікаря.

Своєчасне звернення до фахівців, професійно проведені діагностика та лікування здатні врятувати здоровя, а часом і життя.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоАрхів новин

<<Серпень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31