clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Липня 2022 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) 874

Створити труднощі для окупаційної влади на тимчасово непідконтрольних Україні територіях можливо навіть без зброї в руках.
Громадяни, що мимоволі вимушені співіснувати з ворогом, можуть чинити йому опір, ігноруючи спроби навязати нелегітимне законодавство та тим самим захищати існуючий правопорядок.
Лише беззаперечне виконання приписів Конституції та українських законів допоможе продемонструвати непроханим гостям чітку позицію українців щодо бажання жити у вільній та незалежній державі!
Нагадуємо, що будь-який виданий російською владою на тимчасово окупованих територіях України документ це злочин, тому народне вето буде гарною допомогою для наших захисників у боротьбі за свободу.
Нормативно-правові акти, введені ворогом у дію на визнаних світом територіях України, є нікчемними та неправомірними, а отже не створюють жодних правових наслідків.
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоАрхів новин

<<Серпень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31