clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Вересня 2022 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) 280

Попри розвиток кримінально-правової думки, соціальна цінність людини залишається головним орієнтиром під час вибору конкретної санкції за вчинене правопорушення.
Підтвердженням цієї тези є стаття 40 Кримінального кодексу України: вона звільняє від покарання особу, яка хоч і заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, але зробила це під впливом фізичного примусу.
Коментуючи вищезгадану норму, слід наголосити, що це не повний імунітет ️ від наслідків вчинених суспільно небезпечних діянь. Для застосування статті 40 Кримінального кодексу України необхідна сукупність наступних фактів:
️ заподіяння особі болю, нанесення фізичних травм або позбавлення волі з метою примусити її вчинити злочин.
️ відсутність в особи реальної можливості самостійно себе захистити або уникнути страждань.
Отже, той, хто постраждав від насилля та вимушено перетнув межу дозволеного, не буде відповідати за злочинні наміри свого мучителя.
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоАрхів новин

<<Жовтень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31