clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Листопада 2022 ВІйськова частина 3053 НГУ 935

Хмельницькі нацгвардійці провели збори з кінологами
Протягом трьох днів на базі однієї з військових частин у Хмельницькому тривали навчально-методичні збори кінологів з їхніми розшуковими собаками.
Метою зборів було підтримання й удосконалення знань та закріплення навичок, необхідних кінологам для підвищення їхнього професійного рівня й фахової майстерності.
Під час навчань розглядалися питання спеціальної підготовки, що стосуються розміщення, догляду та годування службових собак, тактики при виконання спеціальних завдань, зокрема - служби з охорони громадського порядку, та спеціальної підготовки.
Як зазначає командир кінологічного взводу військової частини головний сержант Дмитро Ковалишин, основними завданнями таких зборів є підтримання високої бойової готовності, якісного виконання завдань бойової служби та підвищення рівня спеціальної підготовки кінологів та їхніх службових собак.
Надважливим для якісного виконання поставлених завдань є постійне відпрацювання в собак навичок загального та спеціального дресирування, - наголошує Дмитро. Такі заняття завжди плануємо та проводимо з урахуванням індивідуального рівня підготовки кожного службового собаки. Зараз служать як досвідчені собаки, так і ті, що поповнили наш взвод нещодавно, тому, у них, відповідно, різний рівень підготовки та навченості. Наші кінологи враховують це та визначають пріоритетним індивідуальний підхід у тренуваннях та заняттях. Це, як показує досвід, дає найкращі результати.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 04.12.2022
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
38.3
38.67

Архів новин

<<Грудень 2022>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31