emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
15 Квітня 2023 Пресслужба ХОССЦ 1824

У обласному серцево-судинному центрі врятували ногу військовослужбовцю ЗСУ від ампутації.

Біль почала зявлятися близько року тому, при ходьбі. Місяць тому, коли інтенсивність болю посилилась, звернувся у Старокостянтинівський військовий госпіталь та був направлений на консультацію судинного хірурга у Хмельницьку обласну лікарню. Провівши УЗД артерій нижніх кінцівок та виявивши оклюзію (закриття просвіту) правої стегнової артерії і стенози (звуження) клубових артерій, пацієнта для подальшого лікування скерували у відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

Фахівці відділення, провівши комплексне обстеження, ультразвукове дуплексне сканування та ангіографію судин нижніх кінцівок виявили численні ураження судин на фоні атеросклерозу та варикозу: оклюзію правої загальної стегнової артерії (100%) та передньої великогомілкової артерії, оклюзію лівої поверхневої стегнової артерії (100%), множинні стенози судин лівої кінцівки.

Облітеруючий атеросклероз та масивне ураження судин ніг - небезпечний стан, який без належного лікування та вчасно виконаної операції призводить до некрозу тканин та ампутації.

Операційна бригада (хірург серцево-судинний Андрій ДАНИЛЮК, лікар-кардіолог інтервенційний Михайло ГЛАДІЙ, лікар-анестезіолог Михайло ІЛЬНИЦЬКИЙ, операційна м/с Анна СНІЦАР) в умовах катетеризаційної лабораторії провела малоінвазивне ендоваскулярне (черезшкірне) втручання - транслюмінальну (внутрішньосудинну) балонну ангіопластику на всьому протязі ураження судин.

Ангіопластика - метод розширення перекритої або звуженої судини без відкритої операції, за допомогою балонного розширення або іншиих процедур. Балонні катетери вводять за допомогою направляючого дроту та катетера в зону ураження та надувають під тиском 8-12 бар., що, як правило, усуває стеноз.

Прохідність судин нижніх кінцівок було відновлено і через 2 дні пацієнт (зі значним покращенням стану, збільшенням толерантності до фізичного навантаження) переведений для подальшої реабілітації у Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни.

Завдячуючи державі, обласній раді та міжнародній гуманітарній допомозі, заклад був оснащений необхідними для втручання та післяопераційної терапії засобами, розхідними матеріалами та медикаментами - відтак, мали можливість надати допомогу пацієнту повністю безкоштовно.

Перемога це праця кожного з нас.
З вірою у Бога і ЗСУ. Слава Україні!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 20.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.5
41.52
45.17
45.18

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо