emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
24 Квітня 2023 Пресслужба ХОССЦ 1542

Реперфузійному центру КНП "ХОССЦ"у м.Хмельницькому 2 роки!

2 роки тому 22 квітня 2021 року до всеукраїнської мережі кардіоцентрів, у яких пацієнти з гострим коронарним синдромом можуть цілодобово отримати високоспеціалізовану фахову допомогу, доєднався новостворений реперфузійний центр КНП ХОССЦ у м.Хмельницькому по вул.Володимирській, 85.

Реперфузійний центр це відділення у закладі охорони здоровя, забезпечене відповідним обладнанням та персоналом, де безоплатно проводять коронарне стентування (відновлення кровотоку по судинам серця) при гострому інфаркті міокарда.

Масштабну роботу зі створення регіональних мереж реперфузійних центрів проводить Міністерство охорони здоровя та Уряд, за підтримки міжнародної ініціативи Stent for Life та Асоціації серцево-судинних хірургів України.
Саме ці центри стали основним компонентом оновлення та принципово змінили систему надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

На теренах Хмельниччини реорганізацію кардіологічної служби та активне впровадження сучасних досягнень та передових технологій здійснюють організатор охорони здоровя, доктор наук, головний кардіохірург області Андрій КЛАНЦА з колегами-однодумцями, за всебічного сприяння Департаменту охорони здоровя Хмельницької ОДА та Хмельницької обласної ради.

З метою створення сучасного центру кардіології та кардіохірургії були проведені масштабні роботи з реконструкції старих будівель КНП Хмельницький обласний серцево-судинний центр: капітально відремонтовано 2 900 кв.м внутрішніх приміщень, повністю замінені усі комунікації, встановлені сучасні пасажирський та грузовий ліфти. Побудована киснева станція, станція автономного електропостачання.

Сучасне обладнання та ремонт в медичному закладі профінансували за рахунок обласного та державного бюджетів.

Тут розміщене сучасне відділення інтервенційної кардіології на 30 стаціонарних ліжок, відділення інтенсивної терапії, амбулаторно-поліклінічне відділення з денним стаціонаром, лабораторією, кабінетами ультразвукової та функціональної діагностики. Створені катетеризаційні лабораторії, де встановлено дві ангіографічні системи експертного класу Optima IGS 330.

За два роки роботи, в центрі стаціонарно проліковано більше 4 тисяч пацієнтів, в тому числі 2240 - з гострим інфарктом міокарда. Фахівцями закладу виконано 2266 стентувань коронарних артерій та 3980 коронарографій. Більше 80 тисяч пацієнтів отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу, проведено 26 тисяч ультразвукових та 55 тисяч функціональних досліджень, - розповідає директор КНП ХОССЦ Андрій КЛАНЦА, - Сьогодні ми висловлюємо щиру подяку усім і кожному, хто доклав і докладає максимум зусиль, праці, знань, досвіду та створює умови дійсно європейського рівня надання послуг екстреної кардіологічної та кардіохірургічної допомоги на теренах Хмельницької області.

P.S. Другу річницю ми відзначили, провівши спільно з колегами якраз 22 квітня, у суботу, другий етап ендоваскулярного протезування аорти пацієнту зі складною аневризмою, відразу двох відділів аорти грудного та черевного. Як пройшла тригодинна операція - обовязково вам розповімо дещо пізніше. Про перший етап на оф.сайті - https://cutt.us/mERTN або YouTube-каналі - https://cutt.us/CUkqG

Бажаємо всім здоровя під мирним небом.
З вірою у Бога, ЗСУ та кожного з нас. Разом до Перемоги!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 21.05.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
39.67
39.69
43.11
43.13

Архів новин

<<Травень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо