emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Червня 2023 Євген Іванович 3271

У Хмельницькому презентували дорожню карту фіксації збитків бізнесу від війни

В умовах збройної агресії рф проти України надважливим є документування злочинів та фіксація збитків, завданих українському бізнесу, для подальшого їх відшкодування. З цією метою сьогодні, 27 квітня, у Хмельницькій торгово-промисловій палаті (ТПП) відбулась презентація дорожньої карти фіксації збитків, понесених представниками мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) внаслідок збройної агресії рф.

Захід організований ГО Центр досліджень та консультацій в рамках проєкту Оцінювання економічних втрат та упущеної вигоди ММСБ на рівні громади за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine) для підприємців, представників бізнесу, державних інституцій, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Під час презентації президент Хмельницької ТПП Наталя Белякова окреслила цілі та завдання торгово-промислових палат, як інституцій сприяння бізнесу, у сфері визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії рф, а також ознайомила учасників з наявною нормативною базою національного рівня.

У свою чергу, Наталя Андрушко, представниця регіонального управляння Фонду Державного Майна, розяснила основні положення затвердженої на національному рівні та чинної з січня 2023 року Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у звязку зі збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

Представники ГО Центр досліджень та консультацій Ірина Білявець та Вадим Яцишен презентували розроблену в рамках проєкту дорожню карту фіксації збитків.

Провідним завданням дорожньої карти було зазначено вказати можливі напрями оцінки та фіксації збитків ММСБ внаслідок збройної агресії рф для подальшої реалізації права на справедливе відшкодування через міжнародні, національні та/або спеціально утворені правозахисні та виконавчі інституції, міжнародні донорські програми тощо.

І чим більше фіксацій недоотриманого прибутку бізнесом, тим більше фактів терористичного злочину рф щодо України, переконані організатори.

До документу доданий опис головних етапів, тлумачення термінів, посилання на нормативні акти та практичні рекомендації. Дорожня карта викладена в електронному вигляді та розміщена у відкритому доступі тут.

Учасники заходу отримали презентаційні примірники дорожньої карти з відповідними рекомендаціями, провели обговорення проблематики, визначили перспективи співпраці.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 20.05.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
39.52
39.54
42.91
42.92

Архів новин

<<Травень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо