emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Червня 2023 Вікторія 209

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Протидія насильству: Bolt та Громадська Організація Ла Страда Україна підписали меморандум про співпрацю

Компанія Bolt та ГО Ла Страда - Україна обєдналися аби спільно вести інформаційну роботу з попередження насильства.

У 21-му сторіччі, на жаль, насильницькі дії у публічному просторі досі залишаються актуальною проблемою для всього світу. Вони порушують основні права людини, завдають фізичних та психологічних травм й комусь руйнують навіть життя.

Некоректна поведінка, домагання, харасмент це все приклади насильства і серйозна проблема, про яку важливо і треба говорити. В публічному просторі українці та українки досі стикаються з проявами фізичного, психологічного та сексуального насильства та сексуальних домагань. Це можуть бути неприпустимі коментарі, нав'язливі питання, небажані фізичні контакти або агресія. Важливо розрізняти насильницькі дії та знати що робити, аби запобігти таким ситуаціям або ж як діяти за критичних обставин.

Компанія Bolt піклується про безпеку своїх користувачів та водіїв, та вважає будь-які прояви насильства неприпустимими. Саме задля недопущення некоректної поведінки та запобіганню насильства Bolt розпочинає співпрацю з профільною громадською організацією.

Попри повномасштабну війну, в Україні залишається багато невирішених проблем, які ігнорувати й стояти осторонь також не можна. Ми впевнені, що наші спільні ініціативи із громадською організацією Ла Страда - Україна сприятимуть попередженню насильства та створенню безпечнішого середовища для всіх користувачів сервісу Bolt. Спільними зусиллями ми прагнемо зробити крок уперед до створення безпечного й справедливого суспільства, зазначив Сергій Павлик, керівник сервісу Bolt.

В рамках співпраці компанії Bolt та ГО Ла Страда - Україна буде реалізовано ряд спільних ініціатив:
- Розроблення та розміщення електронних інформаційних матеріалів та друкованих макетів із корисною інформацією та інструкцією/ порадами як потрібно діяти у ситуаціях прояву насильства. Матеріали буде розміщено на сайті, соцмережах та автомобілях Bolt.
- Нова функція для додатка Bolt, за допомогою якої буде відбуватися перенаправлення на гарячу лінію ГО Ла Страда Україна усіх, хто цього потребує та скористається функцією у додатку.
- Організація тренінгів щодо попередження насильства для двох цільових груп: керівників компанії та водіїв.

Ми раді, що бізнес обєднує зусилля разом з громадським сектором задля досягнення спільних соціально важливих цілей. Впевнені, що спільна робота разом з компанією Bolt посилить нашу роботу в напрямку протидії насильству в Україні, прокоментувала Катерина Черепаха, керівниця ГО Ла Страда Україна.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео


Курси валют на 28.09.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
38.47
38.84

Архів новин

<<Вересень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо