clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Листопада 2010 901 1

Чудова пародія на Президента, яку так і не показали по телебаченню (цікаво чому?). За момент із вінком я би не пожалів Оскара!

Коментувати:
Коментарів - 1:
Від: Опозиція обурена пародією27.11.2010 22:25Опозиція обурена пародією на Януковича Українська опозиція прокоментувала скандальну пародію на президента Віктора Януковича, яка була показана в програмі "Велика різниця" на Першому російському телеканалі. "Це був не тільки глум над Віктором Януковичем, а й глум над українцями і Україною в цілому", - заявив заступник голови Верховної ради Микола Томенко (БЮТ). За його словами найпоказовіше те, що цей матеріал вийшов на головному держаному телеканалі Росії на тлі найвищого ступеня прояву любові нинішніх українських чиновників до російської влади", - зазначив Томенко. При цьому він поставив риторичне запитання, "чи знайдеться хоч хтось із головних представників команди Віктора Януковича, хто зреагує на прояв зневаги до президента з головного російського каналу". Нагадаємо, автори сюжету вирішили пояснити новітню українську історію через сюжет комедії "Брюс всемогутній", в якій звільнений телеведучий отримує від Бога його владу. У пародії ж Богом стає Віктор Янукович, отримавши цю владу від пародійного Віктора Ющенка. У діалозі цих персонажів прозвучали теми, досить гострі для обох країн. Що характерно, багато "підколів" на адресу Януковича лунали взагалі чи не вперше на російському федеральному каналі: наприклад, невизнання Абхазії і Південної Осетії. Також Януковичу пригадали борги за російський газ і навіть заведені проти нього колись кримінальні справи. Втім, незважаючи на негативну оцінку самого сюжету, Томенко також заявив, що не схвалює цензурування цього фрагмента на українському каналі ICTV, який транслював передачу. Нагадаємо, що в Україні програма "Велика різниця" вийшла без пародії на президента Януковича, передає ТСН.

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31