Відродження хмельницького «Поділля» вболівальники не побачать

Спорт 3105

Стартував черговий чемпіонат Хмельницької області з футболу. Без переносів не обійшлося.

У першому турі Прем’єр ліги чемпіонату Хмельницької області відбулися лише два матчі, ще стільки ж ігор було відтерміновано.

Минулорічний чемпіон волочиський «Збруч» розпочинав похід за черговим «золотом» у Хмельницькому, де йому протистояла місцева «ДЮСШ №1». Боротьби не вийшло. Ще у першому таймі Ростислав Ціх оформив дубль, забивши на сьомій і 43-ій хвилинах, а Тарас Пліс на 52-ій хвилині довів перевагу гостей до трьох голів – 3:0. Хмельничани зусиллями Олександра Божика скоротили відставання, але на більше їх не вистачило. У підсумку перемога «Збруча» - 3:1. У поєдинку серед юнаків же була зафіксована перемога уже вихованців «ДЮСШ №1» - 4:1.

А ось старокостянтинівський «Случ» на власному стадіоні розписав «мирову» із нетішинським «Енергетиком». На гол господарів поля Михайла Ткачука, нетішинці відповіли результативним ударом Олександра Чутченка. Юнаки «Случа» краще зіграли, ніж доросла команда – 2:1 перемога старокостянтинівської молоді.

Хмельницьке «Поділля-Олімп» перенесений виїзний матч проти «Атланта» з Кам’янця-Подільського зіграє 3 травня. І, як стало відомо, хмельничани всі свої домашні матчі проводитимуть… у Деражні. До речі, «кістяк» команди склали саме деражнянські футболісти.

А от старосинявський «Енергетик-Іква» прийме «Заслав’я» з Віньківців аж 12 червня.