ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Тхеквондисти Хмельниччини виграли 19 медалей на чемпіонаті України

Спорт 1975
з архіву
Фото: з архіву

У харківському Палаці спорту «Локомотив» пройшов чемпіонат України з тхеквондо серед дорослих та юнаків

Збірна Хмельницької області з тхеквондо здобула 19 нагород різного ґатунку на чемпіонаті України.
На рахунку дорослих по два «золота» та «срібла» і п’ять «бронз». На найвищу сходинку призового п’єдесталу взібралися Олександра Баранова та Сергій Чайка. Хмельничанка у ваговій категорії до 57 кілограмів у фіналі здолала харків’янку Вероніку Ахметзянову, а кам’янчанин – одесита Андрія Юза (вага до 80 кілограмів).


За крок від «золота» зупинилися Наталія Пісоцька (вага до 53 кілограмів) та Віта Крівіцька (вага до 73 кілограмів). Замкнули трійку призерів Анастасія Сивоконь (до 57 кілограмів), Олексій Шаталов (до 54 кілограмів), Сергій Назарчук (до 68 кілограмів), Валерій Михайловський (до 68 кілограмів) та Сергій Заколюкін (до 80 кілограмів).


Серед юнаків «золото» взяв Влад Семензяєв. По «сріблу» у Валерії Терехової та Владислава Спасюка. Треті сходинки призового п’єдесталу в активі Михайла Горного, Анни Ковальчук, Богдана Ільчика, Софії Хобтар, Дарини Пілецької, Юліана Пухальського та Івана Бурденюка.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую