«Спортлідер+» не втримав перемогу у Рівному

Спорт 1839

Хмельничани, ведучи у рахунку, поступилися «Кардиналу-Рівне».

Виїзна гра хмельницького «Спортлідера+» проти рівненського «Кардинала-Рівне» мала усі шанси закінчитися на користь гостей. Саме хмельничани першими відкрили рахунок — прицільного удару завдав Олексій Фетько. «Спортлідерці» мали ще нагоди, аби подвоїти перевагу, хоча ближчими до голу були саме «кардиналівці». Проте до перерви вболівальники голів більше не побачили.
А от у другому таймі суперники почали реалізовувати свої нагоди. Спершу господарі відновили паритет та навіть повели у рахунку. Згодом уже «Спортлідер+» святкував взяття воріт «Кардинала-Рівне».
На жаль, навіть нічию хмельничани не зуміли втримати — рівняни втретє «пробили» голкіпера гостей. У підсумку 2:3 і «Спортлідер+» записав до свого пасиву дев'яту поразку у сезоні. Наступним суперником наших футзалістів буде «Локомотив». Матч відбудеться 14 грудня у Харкові.

«Кардинал-Рівне» - «Спортлідер+» 3:2 (0:1)
Голи: Танський 26, Піддубний 31, Когут 36 — Фетько 7, Маринюк 34.