Хмельницьке “Поділля” новітню історію розпочинає з поразки (КАЛЕНДАР)

Спорт 2677

Хмельничани на виїзді програли “Руху” з містечка Винники, що на Львівщині.

У першому турі чемпіонату України серед аматорів новостворене хмельницьке “Поділля” зазнало невдачі.
Подоляни непогано розпочали поєдинок проти “Руху”, намагалися надійно грати у захисті та активно попереду. Проте у цьому поєдинку забивали лише господарі поля. На 34-ій хвилині Іван Дикий, отримавши передачу на лівому фланзі атаки, обіграв захисника і невідпорно пробив у дальній кут воріт.
За три хвилини до перерви хмельничани пропустили вдруге. Олег Шептицький головою скинув круглого на вихід Святославу Козловському, і той, випередивши захисника, переграв голкіпера “Поділля” - 0:2.
Втретє команда з Хмельницького пропустила на старті другого тайму. На 54 хвилині матчу Констянтин Деревльов скористався вивіреною передачею Володимира Макара і головою вколотив м'яча у сітку воріт.
З рахунком 3:0 на користь “рухівців” і закінчився матч.
Наступну свою гру хмельницьке “Поділля” також проведе на виїзді — 7 травня у Сарнах (Рівненська область) проти місцевого “Маяку”.