ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

В Росії помер легендарний радянський тренер з Деражнянського району

Віктор Паламарчук Спорт 2057
Фото: nevasport.ru

Володимиру Кушніру було 73 роки, його поховають у Києві.

У Санкт-Петербурзі у віці 73 років помер відомий радянський тренер з боксу Володимир Кушнір.
“Останні півроку Володимир Миколайович важко хворів, у нього були проблеми з серцем. Свій день народження - 1 січня йому виповнилося 73 роки - він відзначав у лікарні. Поховають Кушніра в Києві - така була його воля. Ще за життя просив: «хочу лежати поруч з мамою», - передає слова спортивного журналіста Костянтина Осипова сайт “БалтІнфо”.
Володимир Кушнір народився 1 січня 1942 року у селі Галузинці Деражнянського району. Боксом захопився у 10 років. Кар'єру перервав через травму плеча, провівши в рингу 87 боїв. У 1965 році Володимир Миколайович привів збірну Києва до перемоги на юнацькому чемпіонаті Української РСР. Незабаром його підопічний Наум Хан став призером Кубка СРСР-69 у складі «Трудових резервів».
З 1978 по 1980 роки, а потім з 1982 по 1986, Володимир Кушнір працював у збірній СРСР - готував національну команду до Олімпіади-80 у Москві. Загалом тренер підготував двадцять майстрів спорту, п'ять майстрів спорту міжнародного класу, дванадцять переможців Кубків та чемпіонатів Радянського Союзу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую