На чемпіонаті України з боротьби хмельничани виграли три нагороди

Спорт 2116

Проте жодному із наших спортсменів не вдалося піднятися на найвищу сходинку призового п'єдесталу.

У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23 років. В активі наших борців - одне “срібло” та дві “бронзи”.
Найближчим до тріумфу був Андрій Власов, який змагався у ваговій категорії до 125 кілограмів. На шляху до фіналу хмельничанин переміг Дмитра Онатія з Києва та свого земляка Сергія Кречуна з однаковими рахунками 8:0. Проте у вирішальному поєдинку Андрій поступився харків'янину Данилу Картавому (1:7) і у підсумку задовольнився другим місцем.
Сергій Кречун, який у півфіналі програв Андрію Власову, був вимушений боротися уже за бронзову нагороду, яку він виграв у Дмитра Онатія — 8:0.
Ще одною призеркою чемпіонату України стала хмельничанка Анна Томілова. Вона у поєдинку за третє місце у ваговій категорії до 69 кілограмів здолала Тетяну М'якеньку з Донецька — 6:2.