Легкоатлетка з Ярмолинеччини приміряла “срібло” міжнародних змагань

Спорт 1926
Людмила Оляновська приміряла срібну нагороду міжнародної першості.
Людмила Оляновська приміряла срібну нагороду міжнародної першості.. Фото: uaf.org.ua

Людмила Оляновська програла лише півтори хвилини переможниці турніру.

Людмила Оляновська із села Солобківці Ярмолинецького району відзначилася медаллю на міжнародних змаганнях серії ІААФ Челлендж зі спортивної ходьби, які відбулися у словацькому місті Дудінце. На дистанції 20 кілометрів вона фінішувала другою.
Основна боротьба за перемогу розгорнулася між подолянкою та італійкою Елеонорою Джорджі. Вони лідирували більшу частину гонки, по черзі виходячи вперед. 10-кілометрову позначку атлетки подолали за 43 хвилини 15 секунд. І лише після 14 кілометрів дистанції Джорджі пішла у відрив.
У підсумку італійка виграла змагання з новим національним рекордом та рекордом змагань – 1:26.46. Людмила Оляновська – друга (1:28.18). Третьою, з відставанням від українки більш ніж у півхвилини, фінішувала ще одна італійка – Антонелла Палмізано.