ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі веслувальники в Румунії здобули чотири нагороди!

Спорт 1992
Павло Алтухов (ліворуч) та Дмитро Янчук у цьому веслувальному сезоні здобули чимало нагород європейського та світового гатунку.
Павло Алтухов (ліворуч) та Дмитро Янчук у цьому веслувальному сезоні здобули чимало нагород європейського та світового гатунку.. Фото: sport.pl.ua

Завершився чемпіонат Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках та каное.

У румунському місті Басков в складі збірної України з веслування виступали троє спортсменів із Хмельниччини. І двоє хмельничан прогнозовано стали призерами континентальної першості. 

Хмельничанин Дмитро Янчук разом із львів’янином Тарасом Міщуком на дистанції 500 метрів стали чемпіонами Європи. А у фінальному заїзді на 1000 метрів здобули «срібло».

Намагався стати чемпіоном і Павло Алтухов, який змагався в одиночному каное. На дистанції 1000 метрів Павло був другим, а на 500-метрівці став бронзовим призером.   «Звісно, що дуже хотілося виграти чемпіонат, - каже Павло Алтухов. – Але ці гонки не були основними в нинішньому сезоні, тож особливої підготовки до них не було. Тому «срібло» та «бронза» на молодіжному чемпіонаті Європи, як на мене, гарне завершення сезону».
Ще один наш земляк – Юрій Мельник, який змагався на 500 метрівці на байдарках, у фіналі «Б» фінішував п’ятим. А в підсумковому протоколі посів 14 місце.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую