ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Подолянка тріумфувала на змаганнях у Китаї

Спорт 2478
Людмила Оляновська знову підкорила Китай. Цього разу на міжнародному турнірі
Людмила Оляновська знову підкорила Китай. Цього разу на міжнародному турнірі. Фото: vk.com

Людмила Оляновська виграла незвичні міжнародні змагання зі спортивної ходьби.

Турнір «Around Taihu Lake» вирізнявся тим, що усі спортсменки змагалися не один день, а протягом чотирьох. Це певне багатоборство зі спортивної ходьби, адже переможця визначали за сумою усіх чотирьох етапів.

Людмила Оляновська з Соболобківців Ярмолинецького району, яка цього року в тому ж таки Китаї здобула бронзову нагороду чемпіонату світу з легкої атлетики, на першому етапі 10-кілометрівку пройшла з другим часом. А вже наступного дня ті ж самі 10 кілометрів здолала першою з найкращим результатом сезону в світі!

Не було рівних Людмилі й на 12 кілометрівці. А в останній день змагань Оляновська була кращою на дистанції 15,6 кілометрів. У підсумку наша легкоатлетка виграла змагання, випередивши спортсменку з Китаю та Литви.

Крім цього, Людмила Оляновська разом із українками Інною Кашиною та Надією Боровською тріумфували й в командному заліку, випередивши збірні Китаю та Польщі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую