Юний хмельничанин став чемпіоном України з дзюдо

Спорт 3853
Назар Акішев став чемпіоном України у ваговій вазі до 42 кілограмів серед дзюдоїстів віком до 14 років. Фото: vk.com

В Одесі змагалися дзюдоїсти віком до 14 років.

Збірна Хмельниччини на юнацькому чемпіонаті країни була представлена лише декількома спортсменами. І двоє з них здобули медалі!

Так, у ваговій категорії до 42 кілограмів змагався Назар Акішев. Юний хмельничанин на шляху до фіналу виграв сутички в однолітків з Харкова, Києва, Вінниці та Донецька. А в вирішальному протистоянні був сильнішим за Вагфа Меджидова з Запоріжжя. Завдяки цій перемозі, Назар Алішев став чемпіоном України.

Ще одну медаль виборов Даніїл Врублевський, який виступав у ваговій кате5горії до 32 кілограмів. Програвши в першій же сутичці Дмитру Свідинюку з Харкова, який потім став чемпіоном України в цій ваговій вазі, хмельничанин отримав шанс поборотися за бронзу. І цим скористався сповна. Йому вдалося дійти до «малого фіналу», в якому довелося протистояти Олександру Гайдамаченку з Києва. Перемігши киянина, Даніїл Врублевський став бронзовим призером першості України.