Легка атлетика: маємо двох володарів Кубку України

Спорт 2234
Марина Бех другий поспіль рік стає володаркою Кубка України
Марина Бех другий поспіль рік стає володаркою Кубка України. Фото: Федерації легкої атлетики України

Ще двом представникам Хмельниччини вдалося здобути срібну та бронзову нагороди.

У Кіровограді завершився Кубок України з легкої атлетики. Це був перший і один із головних національних стартів літнього сезону. Зауважимо, що торік подоляни на Кубку України вибороли лише одну нагороду – «золото» в секторі стрибків у довжину здобула Марина Бех.

Марина й на цьогорічному розіграші Кубка України стала найсильнішою. Її стрибок на позначку 6 метрів 41 сантиметр став самим дальнім серед усіх учасниць. Та це не єдина нагорода подолян у Кіровограді.

Кращим на змаганнях з бігу на 5 кілометрів став Єгор Жуков, який здолав дистанцію за 14 хвилин та 17,18 секунд. На цій же дистанції, тільки в змаганнях серед жінок, срібну нагороду здобула Вікторія Калюжна. Їй знадобилося 16 хвилин та 35,64 секунди, аби подолати 5 кілометрів.

Ще одну медаль – бронзову, в бігу на 1500 метрів здобув Олег Каяфа. Хмельничанин пробіг свою дистанцію за 3 хвилини 47,37 секунди, програвши переможцю Володимири Кицу з Київщини менше двох секунд.