Дві перемоги та місце у «трійці»

Спорт 2320

Хмельницькі волейболісти провели домашні поєдинки 4 туру в вищій лізі чемпіонату України.

13-14 листопада у спорткомплексі «Новатор» вони зіграли проти харківського «Локомотива-Надії», які в цих протистояннях відносили до аутсайдерів. І обидві гри це й довели. Першого ігрового дня хмельничани із несподіваною легкістю перемогли гостей в трьох партіях (25:18, 25:17, 25:13). Однак вже наступного дня харків’яни спромоглися дати бій господарям майданчика. У перших двох партіях бу-
ла зафіскована перемога «Новатора» (25:21, 25:20), а ось у третій – кращими були волейболісти «Локомотива-Надії» – 21:25. Тому в четвертій партії харків’яни могли перевести гру у тайм-брейк та поїхати з Хмельницького хоча б із одним очком. Але ж господарі доклали усіх зусиль, щоб не втратити дорогоцінні очки та потужно провели четверту партію, здобувши перемогу із рахунком 25:19 та встановивши остаточний рахунок у матчі 3:1. Дві домашні перемоги дозволили «Новатору» піднятися на третє місце в турнірній таблиці. І вже в наступному турі хмельничанам доведеться відстоювати цю позицію із четвертою командою ліги – ужгородським «Закарпаттям». Матчі відбудуться 20-21 листопада у спорткомплексі «Новатор».