Найсильніші – подоляни!

Спорт 2698

В обласному центрі пройшов відкритий чемпіонат України з бойового самбо серед чоловіків, на який з’їхалися найкращі спортсмени країни з 15 областей та Придністров’я.

І в загальнокомандному заліку збірна Хмельницької області посіла перше місце, випередивши збірну Києва та Донецької області, які посіли друге та третє місця відповідно. У особистих змаганнях відзначимо перше місце Дмитра Дмитрача в категорії 57 кілограмів. До речі, у цій же ваговій категорії іще один подолянин – Олексій Свіцельський виборов бронзову нагороду. Чемпіоном України у ваговій категорії 68 кілограмів став Євген Яворський, а Олександр Комісарчук, через програш у фіналі змагань серед чоловіків в категорії 74 кілограмів, здобув «срібло». Серед важковаговиків (90 кілограмів) відзначився й Олександр Гребенюк, який став володарем бронзової медалі.