ye-logo.v1.2

ФК «Поділля» змінив головного тренера

Спорт 3384
Аркадій Баталов - новий наставник хмельницького Поділля
Аркадій Баталов - новий наставник хмельницького Поділля. Фото: автора

Зміни торкнулися й інші команди хмельницького футбольного клубу

Віталій Балицький більше не виконуватиме обов’язки головного тренера футбольного клубу «Поділля». Про це сайту «Є» розповів президент ФК «Поділля» Євген Бейдерман.

«Віталій Вікторович залишається працювати на посаді помічника головного тренера, - каже Євген Станіславович. – Після поразки в Вінниці ми вирішили провести ротації в клубі. Відтепер виконувати обов’язки головного тренера буде Аркадій Баталов».

До цього часу Аркадій Юрійович був спортивним директором клубу, а також очолював «Поділля», яке грає в чемпіонаті України серед гравців віком до 19 років. Тепер команди U-19 тренуватиме Олександр Ірклієнко, який допомогав Балицького в друголіговому «Поділлі». Помічником Ірклієнко буде діючий футболіст «Поділля» Віталій Костишин.

До речі, 55-річний Аркадій Баталов був голкіпер хмельницького «Поділля» в 1991-1993 та 2000-2002 роках. А в сезоні 2003-2004 років очолював хмельницьку команду.

Нагадаємо, «Поділля» в другій лізі чемпіонату України провело 10 матчів, в яких здобуло по одній перемозі та нічиєї, а також зазнало поразки в восьми поєдинках. Маючи в своєму активі 4 залікових бали, команда посідає останню 17 сходинку в турнірній таблиці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую