Бойова нічия «Сокола» та небагатослівність Ковальчика

Спорт 1669
Наступний суперник Сокола - Титан-Зоря. Саме ця команда в першому колі виграла в Хмельницькому з рахунком 5:3. Фото: з архіву

Хмельницька команда розпочала друге коло чемпіонату України з футзалу в «Екстра-лізі».

«Сокіл» свій перший матч другого кола проводив у Херсоні проти «Продексіму». Херсонці, які перебувають вище за хмельничан у турнірній таблиці, прагнули реваншу за матч у Хмельницькому, коли в 1 турі «Продексім» поступився «Соколу» з рахунком 2:1.

Та господарям це не вдалося. Вже на 7 хвилині Артур Подлюк вивів «Сокіл» вперед у рахунку, та на перерву команди пішли за нічиєї 1:1. У другому таймі «Продексім», завдяки голу екс-гравця «Спортлідера+» Олексія Фетька, наблизився до перемоги. Утім, хмельничанам знадобилося менше 4 хвилин, аби Владислав Щербань зрівняв рахунок у матчі. Отож, 2:2 і це перша нічия для хмельничан у цьому сезоні.

Після гри наставник «Сокола» Роман Ковальчик був небагатослівним. Подякував вболівальникам та гравцям за: «надзвичайно тактичну цікаву гру і не гру».

Свій наступний матч хмельничан знову зіграють на виїзді – 11 грудня в Покровському проти «Титана-Зорі» .