Дефлімпіада-2017: хмельничанка Терещук із колегами зупинилася за крок від медалей

Спорт 2292
У матчі за бронзу американки виграли в збірної України з рахунком 3:0
У матчі за бронзу американки виграли в збірної України з рахунком 3:0. Фото: youtube.com

У Туреччині збірна України з волейболу була близькою до подіуму, але…

У турецькому Самсуні продовжуються Дефлімпійській ігри-2017, участь в яких беруть спортсмени з вадами слуху. Українці вже мають у своєму активі 90 нагород, займаючи друге місце в загальнокомандному залі.

Ще одну медаль до скарбнички України могли здобути волейболістки, в складі яких виступає і граючий тренер хмельницького «Новатора» Олександра Терещук. Нашим дівчатам вдалося не лише вийти з групи, програвши лише американкам, а дійти до півфіналу, вигравши в збірної Росії. Та в матчі за путівку до фіналу Терещук із колегами по збірній поступилися збірній Японії.

У поєдинку за бронзові нагороди Україні знову довелося грати зі збірною США. На жаль, українки вдруге на цьому турнірні програли американкам. У підсумку, волейболістки нашої збірної зупинилися за крок від нагород, посівши високе четверте місце.