Житомирський «Контингент» здолав опір хмельницького «Поділля-УМВС»

Спорт 2980

Відбувся матч пропущеного 6 туру чемпіонату України з міні-футболу серед команд першої ліги

У Житомирі у СК «Динамо» завершився поєдинок, між місцевим «Контингентом» та хмельницьким «Поділлям-УМВС». Вже на початку матчу господарі поля відкрили рахунок, який протримався до перерви. А стартові хвилини другого тайму стали провальними для «Поділля-УМВС» - команда, яка приїхали на гру без лідерів Миколи Сохорука та Вадима Рефеля, пропустила ще три голи. За рахунку 4:0 хмельничани змогли забити двічи – відзначилися Максим Мельник та Віталій Мороз. Однак «Контингент» не дозволив гостям здобути хоча б нічию, забивши ще й 5 гол у ворота подолян. Отже, 5:2 і «Поділля-УМВС» повертається додому, щоб готуватися до наступного поєдинку. А гратимуть хмельничани 22 січня в Львові проти «Енергії-2». Між іншим, після цього матчу «Поділля-УМВС» знову поїзде на виїзд – 29 січня до Дрогобича. І лише 5 лютого відкриє новий міні-футбольний рік вдома, коли прийматиме «Львівхолод».