Аматорська першість з футболу. ФК «Хмельницький» зазнав першої поразки (ВІДЕО)

Спорт 2660

Програвши в рідних стінах, хмельничани опустилися в турнірній таблиці.

Відбулися матчі 4 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів. ФК «Хмельницький» свій поєдинок проводив на СК «Поділля», де приймав «Ниву» з Теребовлі Тернопільської області.

У першому таймі обидві команди грали обережно, а тому навіть ударів по воротам майже не було. Та в другій половині матчу гра змінилася. Спочатку на 49 хвилині Віктор Ковалик «розпечатав» ворота хмельничан, влучно пробивши зі штрафного. Ще через 10 хвилин «Нива» забили вдруге. Відзначився Тарас Кривий.

Хмельничани змогли відігратися аж на 95 хвилині, коли Федір Семенюк головою прокинув м’яча у ворота суперника. Більше голів у цьому матчі не було. «Нива» виграла 2:1, і ФК «Хмельницький» перемістився в турнірній таблиці з 3 на 5 місце.

Свій наступний матч хмельничани зіграють 9 вересня на Івано-Франківщині проти ФК «Калуш». Ця команда у чотирьох матчах здобула лише одну нічию, а тому посідає передостаннє 8 місце в групі 1.