Спорт 1983
Вже 28 березня Новатор у Хмельницькому може оформити путівку до півфіналу
Вже 28 березня Новатор у Хмельницькому може оформити путівку до півфіналу. Фото: з архіву

У Суперлізі чемпіонату України стартували матчі серії плей-оф.

Хмельницький «Новатор» провів свій перший поєдинок 1/4 фіналу, зігравши у Харкові проти «Юридичної академії». І тепер готується прийняти цю команду в рідних стінах.

Напруга в першому матчі була лише в першій партії. Але за рахунку 24:24 наставник хмельничан Роман Ковальчук взяв тайм-аут, після якого «Новатор» наче підмінили. В кращий бік. Хмельничани виграли сет 26:24, а потім, у другій партії, просто «не помітили» суперника, вигравши 25:14.

Третя партія стала заключною в матчі. Хмельницька команда знову була сильнішою та здолала «Юракадемію» 25:18.
Вигравши цей матч, «Новатор» повів у серії до двох перемог з рахунком 1:0. Тепер путівка до півфіналу може розігратися 28 березня в Хмельницькому. Якщо харків’янам вдасться переграти господарів, то крапку в протистоянні поставлять 29 березня.