ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Маунтенбайк. Дощ не завадив хмельничанами здобути нагороди

Олександр НІКІТІН Спорт 782
Попри важкі погодні умови, хмельничанам вдалося здобути чимало нагород
Попри важкі погодні умови, хмельничанам вдалося здобути чимало нагород. Фото: Федерації велосипедного спорту Хмельницької області

Завершився перший у цьому році зимовий чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк.

Змагання проходиди на розмитих дощем гірських трасах, прокладених у лісі біля Ужгорода. Нашу область представляли десятеро спортсменів.

Як повідомили у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області, в індивідуальній гонці на час Дмитро Тітаренко став другим, Вікторія Пархомюк була другою серед юніорок, а найшвидшою серед молодших дівчат стала Христина Ганжук. У командному заліку дівчата - треті, молодші дівчата - перші.

Наступного дня спортсмени вже змагалися в командній парній гонці. Серед жінок, Ірина Слободян разом з Вікторією Пархомюк поступилися лише парі на чолі з чемпіонкою Європи 2016-го року з Харкова, в результаті посіли друге місце. Юлія Калинюк та Наталія Свистунова серед дівчат показали третій час та завоювали бронзові медалі. Максимум від можливого взяли наші молодші дівчата, Ганжук Христина з Сафронюк Наталією та Калинюк Марина з Шпичко Зоряною посіли перше та друге місце, відповідно.

У заключний день змагань під рясним дощем учасникам довелося виборювати медалі чемпіонату в індивідуальній гонці крос-кантрі на короткому колі. Збірній команді області вдалося завоювати медалі у всіх п'яти групах, в яких вона була представлена. Золото серед чоловіків у Дмитра Тітаренка, золото серед юніорок у Вікторії Пархомюк, бронзові медалі: Ірина Слободян - серед жінок, Наталія Свистунова - серед дівчат, Наталія Сафронюк - серед молодших дівчат. Серед команд дівчат наші - другі, серед молодших дівчат - знову перші.

Вже завтра в Ужгороді почнеться друга частина зимового чемпіонату України. Визначатимуть найсильніших у естафетній командній гонці, індивідуальній гонці в гору та олімпійському крос-кантрі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую