Бокс. Хмельничанка Марія Боруца претендує на звання кращої в Європі

Спорт 2494
Марія Боруца (у синьому) до шляху до фіналу виграла в усіх своїх суперниць
Марія Боруца (у синьому) до шляху до фіналу виграла в усіх своїх суперниць. Фото: Федерації боксу Хмельницької області

У Болгарії добігає до завершення континентальна першість із боксу серед жінок.

У Софії відбулися півфінальні поєдинки чемпіонату Європи, за результатами яких одній українській спортсменці вдалося вийти до фіналу. Це хмельничанці Марії Боруці.

За вихід до вирішального протистояння першості в ваговій категорії до 75 кілограмів, Марії довелося боксувати з досвідченою призеркою чемпіонату Європи 2017 з Уельсу Лауреною Прайс. У першому раунді хмельничанка поступилася, натомість у другому була сильнішою. У заключному Марія Боруца вигравала епізод за епізодом . За пару секунд до кінця раунду , рефері зупинив двобій через розсічену губу суперниці. А згодом лікар заборонив Лаурені Прайс продовжувати поєдинок і вердикт суддів – перемога Марії Боруци в цьому двобої.

Сьогодні, 12 червня, ввечері відбудеться фінал чемпіонату Європи. За «золото» першості Європи Марії Боруці протистоятиме Нучка Мірель Фонтін із Нідерландів.