ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанка стала віце-чемпіонкою Європи з легкої атлетики

Спорт 2640
Марина Без з результатом 6,73 сантиметри стала срібною призеркою чемпіонату Європи в секторі стрибків у довжину
Марина Без з результатом 6,73 сантиметри стала срібною призеркою чемпіонату Європи в секторі стрибків у довжину. Фото: REUTERS

Марина Бех в останній спробі змогла вибороти срібну медаль.

У Берліні добігає до завершення чемпіонат Європи з легкої атлетики. Єдиною хмельничанкою на ньому була Марина Бех, яка змагалася в секторі стрибків у довжину. І наша спортсменка змогла не лише показати свій кращий результат у сезоні, а й стати віце-чемпіонкою Європи.

Ще у першій спробі 23-річна Марина Бех продемонструвала результат 6 метрів та 60 сантиметрів, очоливши турнірну таблицю. «Я розуміла, що на протязі усіх шести спроби ми будемо розстрибуватися, і тому мої 6,60 метри давали дуже малі шанси на успіх, - слова хмельничанки наводить Федерація легкої атлетики України. - Потрібно було налаштовуватися на боротьбу».

Та згодом Марину витиснули з призової трійки. «Був мандраж, не хотілося поступатися, віддавати свою медаль. Я чудово розуміла, що готова на неї, що здатна її завоювати. І тому збиралася усіма силами, боролася до останнього і намагалися повернути свої позиції», - говорила після замгань хмельничанка. У п’яті’ спробі Марина з результатом 6,67 метри вийшла на третю позицію. А в заключному шостому стрибку – 6,73 метри, які принесли її першу в кар’єрі срібну нагороду чемпіонату Європи серед дорослих.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую