Футзал. «Сокіл» стартував на турнірі в Польщі

Спорт 2020
Хмельницький Сокіл, готуючись до нового чемпіонату України, бере участь у міжнародному турнірі в Польщі. Фото: youtube.com

Хмельничани провели свій перший поєдинок на «Acana Futsal Master-2018».

У стартовому матчі хмельницькому «Соколу» протистояли господарі змагань - «Акана Оржель» з Ельч-Лясковіце. І хмельничани, маючи безліч гольових моментів, могли не лише не програти полякам, а й виграти матч. Утім, не реалізували їх…

Перший рахунок у грі відрили господарі, коли на 8 хвилині відзначився Андраде. Ще через дві хвилини успіх «Акани Оржень» подоїв Барбоза. «Сокіл» зміг скоротити рахунок у другому таймі, коли на 230хвилині Руслан Шеремета з кутового віддав передачу на Дмитра Мартинюка і той в один дотик перевів м’яча в сітку воріт суперника. Та польський клуб на 30 хвилині знову забив. Відзначився Войцеховський. У підсумку 3:1 на користь «Акани Оржень».

Свій наступний матч хмельницький «Сокіл» зіграє 29 серпня. Суперником хмельничан стане іспанська «Барселона Ласса Б», яка в своєму стартовому матчі здолала «Копенгаген» з рахунком 11:1.