ye-logo.v1.2

Хмельницька легкоатлетка – призерка чемпіонату Європи

Спорт 2553
Стрибок на 6,84 метри приніс Марині Бех-Романчук бронзову медаль першості Європи
Стрибок на 6,84 метри приніс Марині Бех-Романчук бронзову медаль першості Європи. Фото: скрін із відео eurovisionsports.tv

У Глазго завершилася континентальна першість з легкої атлетики.

Марина Бех-Романчук із Хмельницького стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи в приміщенні, який завершився у шотландському місті Глазго.

До фіналу змагань у секторі стрибків у довжину наша спортсменка пройшла без особливих проблем. Стрибнувши у другій спробі на 6 метрів 78 сантиметрів, Марина продемонструвала другий результат та почала підготовку до основного виступу.

І ось, третього березня, у секторі стрибків у довжину розіграли європейські нагороди. Вже після першої спроби хмельничанка опинилася на останньому 8 місці, оскільки мала заступ. А в лідери дещо несподіванно вирвалася Настасья Мірончик-Іванова з Білорусі, яка стрибнула на 6 метрів 93 сантиметри і встановила свій особистий рекорд.

У другій спробі Бех-Романчук знову не потрапила в планку, хоча її стрибок, схоже, був за сім метрів (особистий рекорд Марини – 6 метрів 85 сантиметрів). Але вже в четвертій спробі хмельницька легкоатлетка виправилася – вона змогла продемонструвати результат 6 метрів та 84 сантиметри. І цей стрибок їй приніс бронзову медаль змагань.

Чемпіонкою ж Європи стала Івана Шпановіч, яка в останній спробі змогла підкорити довжину в 6 метрів 99 сантиметрів. «Срібло» виборола білоруска Мірончик-Іванова.

Марина Бех-Романчук (праворуч) стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи. Скрін із відео eurovisionsports.tv

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую