ye-logo.v1.2

Кубок України з важкої атлетики: три нагороди наших спортсменів

Спорт 2277
Ангеліна Ломачинська не лише виграла Кубок України, а й покращила три власні рекорди серед молоді
Ангеліна Ломачинська не лише виграла Кубок України, а й покращила три власні рекорди серед молоді. Фото: Федерації важкої атлетики України

Змагання у Чернігові стали відбором на міжнародні виступи.

Троє представників Хмельниччини стали призерами Кубку України з важкої атлетики, який пройшов у Чернігові.

Найкращий результат у лідера жіночого складу збірної команди області Ангеліни Ломачинської. Хмельничанка не лише здобула перемогу серед жінок вагової категорії 49 кілограмів,але й покращила три власні рекорди України серед молоді: у сумі двоборства (166 кг) та в окремих вправах - ривку (73 кг) і поштовху (93 кг).Про це повідомили в обласному відділенні Національного олімпійського комітету України. 

Срібну медаль у ваговій категорії 45 кілограмів виборола Уляна Гонимар. У чоловіків третє місце посів Ярослав Заболотний, який змагався в вазі 67 кілограмів.

«Ще кілька інших представників Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України (тренер Олег Поляков) вперше підкорили нормативи майстра спорту: Лілія Гонимар (в.к . 55 кг),Наталія Душак (в.к. 64 кг), Руслан Сідор (в.к. 67кг). Омріяного майстрівського рубежу також вперше досягли важкоатлети з Волочиська: Владислав Дячук (в.к. 89 кг,4 місце-291 кг) та Юлія Костінська (в.к. 55 кг,5 місце-148 кг)», - додають у хмельницькому НОКі.

За підсумками Кубку відібрано групу спортсменів, які розпочали безпосередню підготовку до чемпіонату Європи, котрий відбудеться з 3 по 13 квітня в Грузії.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую