ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Тхеквондо. Успіх хмельничан у Харкові

Спорт 2936
Хмельничани успішно виступил ина чемпіонаті України з тхеквондо
Хмельничани успішно виступил ина чемпіонаті України з тхеквондо. Фото: khm.gov.ua

Завершився чемпіонату України з тхеквондо ВТФ.

Участь у головних змаганнях країни, які пройшли в Харкові, взяли більше тисячі спортсменів. Серед них і хмельничани, які здобули чималу кількість медалей у різних вікових та вагових категоріях. А Аліса Герасименко, яка стала чемпіонкою серед юніорок та молоді, визнана кращою спортсменкою змагань.

За повідомленням прес-служби Хмельницької міської ради, чемпіонаи України стали: Давід Гулій, Анна Калугіна, Аріна Приступська, Матвій Брухнов, Мирослав Романенко, Віталіна Слободянюк. А Софія Сікорська та Софія Хобтар виграли не лише змагання серед юніорок, а й здобули бронзові медалі серед молоді.

Зі «сріблом» з Харкова повернулися Таїсія Брухнова, Давід Гордєєв, Михайло Савков, Яна Кебець, Крістіна Юрковецька, Ярослав Сухораб, Вероніка Мушинська, Софія Драганчук, Ірина Мазур. Бронзовими призерам чемпіонату України стали Вікторія Веселик, Єгор Войтюк, Анастасія Пенкаль, Уляна Марковська, Марія Заморока, Максим Степанюк, Максим Поліщук, Ольга Чорна.

Відбулася першість і серед дорослих, в якій серед 147 учасників чемпіонату виступили і тренери хмельницької ДЮСШ №3 і Олександра Баранова та Олександр Крук здобули «бронзу».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую