Віддаляючись від «золота»

Спорт 3260
Сергій Чайковський є кращим форвардом «Поділля-УМВС», але його голів не вистачає для перемог команди. Фото: з архіву

Хмельницькі міні-футбольні клуби, які виступають у всеукраїнських першостях, продовжують втрачати дорогоцінні очки

Наближається до свого завершення чемпіонат України з міні-футболу в другій лізі, в якій розпочалися фінальні матчі за призові місця. До фіналу змагань потрапив і хмельницький «Спортлідер+», який вже зіграв два матчі. Спочатку хмельничани приймали івано-франківський «Ураган-2», яким нещодавно в Івано-Франківську «уклали мирову» з рахунком 2:2. Але цього разу в Хмельницькому розійтися мирно не вдалося. На чотири голи «Спортлідера+» (Гласа, Дударя та два м’ячі Михайленка), гості відповіли п'ятьма. Найприкріше, що переможний гол «Ураган-2» забив за три секунди до фінальної сирени. А вже наступного дня хмельничани вирущили у Тернопіль, де на них очікувало протистояння проти лідера першості – «Товтр» з Козлова. У першому тайми на два голи Гласа та Шевчука, господарі відповіли двома м’ячами. А в другому таймі у хмельничан просто не вистачило сил, щоб втримати хоча б нічию у матчі. «Товтри» забили іще чотири голи та перемогли з рахунком 6:2. Однак помститися за цю поразку «Спортлідер+» зможе 2 квітня, коли в Хмельницькому прийматиме «Товтри».

А ось у першій лізі хмельницьке «Поділля-УМВС» в Львові протистояло «Енергії-2», яка підсилилася на цей матч декількома гравцями з вищої ліги. Результат не забарився – вже у першому таймі у ворота подолян влетіло чотири голи. Після перерви хмельничани все таки змогли забити стільки ж – забивали Сяньков, Овчинников, Немий та Чайковський, але цього не вистачило. Адже господарі забили ще чотири м’ячі. Свій наступний матч «Поділля-УМВС» знову зіграє на виїзді. Другого квітня хмельничани протистоятимуть одному з лідерів першої ліги МФК «Одесі».