ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Десять медалей завоювали хмельничани на чемпіонаті України з кульової стрільби

Надія СВІНЦІЦЬКА Спорт 1178
Шість медалей здобули учні обласної ДЮСШ
Шість медалей здобули учні обласної ДЮСШ. Фото: adm-km.gov.ua

Золота та три срібні на рахунку учениці ДЮСШ «Колос» Маргарити Тарканій.

Десять медалей завоювали хмельничани на чемпіонаті України з кульової стрільби серед юніорів та юніорок, який проходив у Вінниці. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

«Золота та три срібні на рахунку учениці ДЮСШ «Колос» Маргарити Тарканій. Шість медалей здобули учні обласної ДЮСШ. Дві срібні та бронзову – Софія Бондар. Дві срібні – Анастасія Химич та бронзову – Денис Баблюк», - йдеться у повідомленні.

Традиційний чемпіонат області з кульової стрільби серед ветеранів відбувся і в Хмельницькому. У змаганнях взяли участь 54 учасники з різних міст України. Це працівники правоохоронних органів, промислових підприємств, військові, вчителі, лікарі, банкіри, підприємці, будівельники. Всі вони в свій час займались кульовою стрільбою у Хмельницькій ДЮСШ №2. Досягли вагомих успіхів – майстри та майстри спорту міжнародного класу, призери та чемпіони України, Європи. Вік спортсменів від 35 до 73 років.

У стрільбі з гвинтівки чемпіонами стали Віра Шадріна та Андрій Монтрезор. З пістолета – Ліна Крученко та Сергій Поліщук.

Змагання з кульової стрільби серед школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Фото: adm-km.gov.ua

Також в обласному центрі відбулись змагання з кульової стрільби в залік сільських спортивних ігор Хмельницької області серед школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». В особистому заліку переможцями стали Шеренгівська Ольга та Артерчук Павло з села Травлин Шепетівського району. А в командному – Шепетівська районна організація ВФСТ «Колос».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую