У Хмельницькому провели командний чемпіонат області з легкої атлетики

Спорт 2228
Командна першість області з легкої атлетики пройшла в Хмельницькому
Командна першість області з легкої атлетики пройшла в Хмельницькому. Фото: noc.km.ua

На ньому визначили спортсменів, які представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях.

Легкоатлетичну першість провели на двох стадіонах міста – «Поділля» та Хмельницького національного університету.

За повідомленням обласного відділення Національного олімпійського комітету, в більшості дисциплінах домінували вже відомі атлети. До прикладу, 17-річний Артем Богуцький з Кам’янця-Подільського, який взимку виграв ряд всеукраїнських змагань серед однолітків, переміг у бігу на 100 метрів та в стрибках у довжину. А гостра конкуренція серед бігунів на середні дистанції дозволила трьом спортсменам покращити рекорди стадіону. Досвідчений хмельничанин Тарас Чукань був кращим у бігу на 1500 метрів (4 хвилини 4,7 секунди), а в забігу на 3000 метрів (8 хвилин 39,6 секунд) першим фінішував 17-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк. На 800-метрівці (1хвилина 59 секунд) сильнішим став 16-річний славутчанин Антон Мігель. У спортивній ходьбі кращим став 13-річний Роман Горбачов зі Старокостянтинова, який подолав три кілометри за 14 хвилин 32 секунди.

У підсумку чемпіонат серед міст виграли легкоатлети з команди Кам’янця-Подільського-Старокостянтинова, «срібло» в хмельничан. Третє місце за старокостянтинівською командою. Серед об’єднаних територіальних громад більше балів здобули полончани, які випередили Старокостянтинівський район, на третьому місці в заліку команда Дунаївецької ОТГ.