Мотокрос у Хмельницькому: швидкість, пилюка та стрибки (ФОТО+ВІДЕО)

Спорт 7728

Понад шість десятків спортсменів змагалися за Кубок міського голови.

Подібні змагання в Хмельницькому провели вже третій рік поспіль. Цього разу на трасу, яку облаштували в мікрорайоні Ракове за школою №12, вийшли понад шістдесят учасників із різних куточків України. Був навіть один спортсмен із Білорусі – Віталій Полюхович, який у змаганнях ветеранів здобув срібну медаль.

У Кубку міського голови Хмельницького з мотокросу змагалися юнаки, дорослі та ветерани цього спорту. Були як аматори, так і професіонали. Декілька годин стогін моторів мотоциклів та квадроциклів було чути на декількох вулицях Ракового. Той факт, що напередодні змагань містом пройшла злива, це не стало на заваді проведенню мотогонок.

Хмельничан, які взяли участь у змаганнях, було не так вже і багато. Але декому з них вдалося посісти призові місця. Так, до прикладу, в категорії мотоциклів з двигунами 85 кубічних сантиметрів, переможцем став Іван Манькевич, а Артем Якимчук здобув «срібло». А Ярослав Білявець виграв змагання в класі «МХ-2», а також став срібним призером в класі «Абсолют».

Кубок міського голови Хмельницького з мотокросу 2019

Серед призерів були і представники двох міст області. Так. Артур Буяр з Ізяслава став третім у класі мотоциклів «65 кубічних сантиметрів», а Анатолій Квятковський з Шепетівки в класі «Аматори 125-250».

Ну, а переможцями в різних класах змагань стали Станіслав Огороднік з Рівненщини, Ігор Француз із Чернівців, Михайло Диньковський з Житомирщини, Остап Андрух та Андрій Страшків з Бучача Тернопільської області, Володимир Заварецький зі Львова, Олег Ліпінський з Житомира, Роман Проданюк з Івано-Франківщини.