Команда з Хмельниччини виграла чемпіонат України з футболу

Спорт 3011
Ветеранська команда Агробізнеса другий рік поспіль стала чемпіоном України
Ветеранська команда Агробізнеса другий рік поспіль стала чемпіоном України. Фото: avfu.org.ua

«Агробізнес» другий рік поспіль став чемпіоном країни.

На Київщині відбувся фінальний турнір всеукраїнського ветеранського чемпіонату України у віковій категорії 35 років і старше пам’яті видатного вітчизняного футболіста Віктора Серебрянікова. До фіналу змагань пройшов і волочиський «Агробізнес», який минулого року став чемпіоном України в цій віковій групі.

У вирішальній стадії змагань за чемпіонство боролися чотири клуби. Окрім «Агробізнеса», ще «Аркадія-Аваль» з Одеси, «Бердянськ-Запоріжжя» та «Десна» Чернігів.

У першому матчі проти «Десни» матч завершився внічию 1:1. А ось у наступній грі «Агробізнес» виявився сильнішим за «Аркадію-Аваль» - 1:0. Долю золотих нагород вирішували в останньому турі фіналу. Волочиській команді потрібно було не лише виграти в «Бердянська-Запоріжжя», а ще й з великим рахунком. І «Агробізнесу» це вдалося – перемогли з рахунком 11:0.

Отож, волочиський «Агробізнес» другий рік поспіль стає чемпіоном України з футболу в віковій категорії 35 років і старше.