Ветеранська збірна легкоатлетів з Хмельниччини здобула «бронзу» в Кубку України

Спорт 1618
У змаганнях брав участь красилівчанин Микола Оніщук
У змаганнях брав участь красилівчанин Микола Оніщук. Фото: з фейсбуку

У змаганнях брала участь 21 команда з областей та міст України.

Декілька днів тому в Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України, відбулися завершальні змагання з легкої атлетики серед ветеранів спорту в 2019 році «Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні», котрі визначили кращих спортсменів-ветеранів для участі у чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходитиме у березні в Португалії.

У змаганнях, де брала участь 21 команда з областей та міст України (всього понад 300 учасників), честь Хмельниччини захищав красилівчанин, почесний громадянин міста, досвідчений спортсмен Микола Оніщук.

Як повідомляє пресслужба Красилівської міської ради, не перестаючи дивувати своєю спортивною майстерністю та енергією Микола Никифорович вкотре приніс до кошика обласної команди високі бали, здобувши у віковій категорії 70+ друге місце зі спортивної ходьби на 3000 метрів з результатом 18 хвилин 45,55 секунди (по загальному рейтингу – 5 місце) та друге місце з бігу на 3000 метрів - з результатом 13 хвилин 03,00 секунди.

До теми: Хмельницьким спортсменам і тренерам призначили стипендії (СПИСОК).

У командній першості, що визначалася загальної сумою найкращих 20-ти результатів особистих рейтингів членів збірних областей Хмельниччина посіла почесне третє призове місце, поступившись лише командам із міста Києва та Київської області. Команда нагороджена кубком та дипломами Міністерства молоді та спорту України.