ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

На хмельницькому стадіоні «Поділля» з’явиться нове спортивне табло

Андрій ЯЩИШЕН Спорт 803
За словами Василя Янківа, нинішньому табло фактично 20 років
За словами Василя Янківа, нинішньому табло фактично 20 років. Фото: з архіву редакції

Говорять, що воно буде краще за нинішнє.

Про встановлення нового табло на стадіоні «Поділля» кореспондентам сайту «Є» розповів директор Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Василь Янків, якому підпорядковується й головний стадіон міста.

За словами Василя Янківа, нинішньому спортивному табло фактично вже 20 років. Воно морально і фізично застаріло: на ньому часто перегоряють лампочки, а також воно має обмежений функціонал.

«Ми хочемо встановити на стадіоні сучасне табло схоже на те, яке висить на кінотеатрі «Планета». Воно буде мультимедійним і відповідно передбачатиме можливість не лише показувати рахунок, а й відео. Тобто це буде щось подібне на великий телевізор», — поділився Василь Янків.

Також він зазначив, що поки невідомо, скільки саме коштуватиме нове табло. Наразі триває етап виготовлення проєктно-кошторисної документації. Лише після цього буде відома його ціна. Встановити його на стадіоні попередньо планують весною цього року.

За інформацією порталу публічних закупівель «Prozorro», договір на виготовлення проєкту з влаштування світлодіодного табло ДЮСШ №1 уклала вчора, 14 січня. Цим займатимуться працівники Хмельницької філії Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція». Вартість робіт становить понад 99 тисяч 506 гривень.

Читайте також: Гуфі проти чиновників: у Хмельницькому з’явився собака, який займатиметься сміттям

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую