Спорт 1726
Агробізнес у Вінниці виграв у Ниви з рахунком 4:0
Агробізнес у Вінниці виграв у Ниви з рахунком 4:0. Фото: fcab.com.ua

Цього разу в контрольному поєдинку, який пройшов у Вінниці.

Волочиський футбольний клуб «Агробізнес» зіграв свій п’ятий матч під час зимової перерви в чемпіонаті України серед команд першої ліги. Після двох спарингів у Хмельницькому проти друголігового «Поділля», волочиська команда зіграла в Вінниці проти ще одного представника другого дивізіону «Ниви».

Наставник «Агробізнеса» Олександр Чижевський у цьому матчі задіяв ряд гравців, які прибули на перегляд, один із яких відкрив рахунок у грі. Це сталося на 57 хвилині матчу. Але далі волочиська команда не лише втримала переможний рахунок, а й збільшила його. Спочатку на 66 хвилині відзначився Богдан Семенець, а через три хвилини забив і Іван Когут Іван. Крапку в матчі поставив влучний удар Романа Дідика. Отож, «Агробізнес» виграв з рахунком 4:0.

Для волочиської команди це вже третя перемога в контрольних матчах. Наступний матч «Агробізнес» проведе 17 лютого в Львові проти чемпіона Львівщині ФК «Юність». А вже з 20 лютого команда вирушить на збори до Туреччини.