Футбол. «Поділля» зіграло матч у Вінниці

Поділля продовжує готуватися до офіційних матчів навесні
Поділля продовжує готуватися до офіційних матчів навесні. Фото: з архіву

Хмельничани провели черговий спаринг.

Сьогодні, 6 березня, хмельницьке «Поділля» зіграло контрольний поєдинок проти «Ниви» з Вінниці. Із вінничанами планували зіграти ще 5 лютого, але тоді в Вінниці випав сніг і гру скасували. Цього разу спаринг у Вінниці відбувся.

«Мої хлопці важкувато виглядали в першому таймі, - телефоном журналісту сайту «Є» повідомив головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. – Але в другому таймі «розбігалися» та володіли перевагою, створювали моменти. Ось тільки реалізувати вже хронічно не можуть. Утім, нічого жахливого немає, готуємося до чемпіонату далі».

Усі голи в цьому матчі були забиті ще в першому таймі. Спочатку на 15 хвилині «Нива» відкрила рахунок, але на 40 хвилині його зрівняв Артур Діма. Отож, нічия 1:1.

«Першість відновлюється 22 березня, тому ми плануємо ще зіграти хоча б один контрольний поєдинок, - каже Віталій Володимирович. – Але, коли і з ким, поки що не можу сказати. Ведемо перемовини з іншими клубами».